طراحی سایت
👀 چه کسی پروفایل من را چک می کند⁉️
Created by usf on 1396/09/22 11:28:24 ق.ظ

مدتی است که یک سوال ذهن بسیاری از کاربران تلگرام را مشغول خود کرده و من سعی کردم با بررسی دقیق این موضوع نتایج آن را به مخاطبان ارائه کنم.
قطعا این سوال تاکنون برای شما هم پیش آمده که چه کسانی پروفایل من را چک می کنند؟


در رابطه با همین سوال تعداد زیادی ربات تولید شده است و خیلی از ما نیز در این ربات ها عضو میشویم که دریابیم چه کسی پروفایل ما راچک میکند؟
 در ابتدا ربات از ما میخواهد که چند نفر از دوستان خود را عضو کنیم تا اسامی افرادی که پروفایل ما را چک ‌کردند را در اختیار ما قرار دهد. این در حالی است که خیلی از این ربات ها پس از عضویت کار خاصی انجام نمی دهند. اخیرا یک ربات که خیلی از افراد نیز در آن عضو شده بودند و ادعا میکردند که این ربات واقعی است، توجه مرا جلب کرد و در پی آن سعی کردم این ربات را کامل بررسی کنم. 
در ابتدا عضو این ربات شدم. از من خواست که ۶ نفر از دوستان خود را نیز عضو کنم تا اجازه دسترسی به اسامی افرادی که پروفایل مرا چک‌ کردند بدهد. نکته جالب این بود که این ربات قبل از اینکه ۶ نفر عضو شوند، چندین بار پیام ارسال کرد که از این پروفایل شما الان یک نفر بازدید کرد و من را بیشتر از پیش تحریک می کرد که هرچه سریعتر ۶ نفر از دوستان خود را عضو ربات کنم.
بعد از دعوت و عضویت 6 تن از دوستانم، هر چند ساعت پیامی از ربات ارسال می شد که این تعداد افراد از پروفایل شما دیدن کردند و وقتی لیست افراد را می دیدم با نام هایی مواجه می شدم که هیچکدام را نمی شناختم.  چندین بار اتفاق افتاد و از دوستان من تنها نام افرادی در این لیست بود که عضو ربات بودند.   این ربات پیامی غیرواقعی مبنی بر آنکه این تعداد افراد از پروفایل شما دیدن کردند ارسال می کرد و اسامی نیز بصورت اتفاقی از ربات ارسال می شدند .
با یک آزمایش ساده ماهیت این امر برای من روشن شد

از چندین نفر از دوستان خود خواستم از پروفایل من دیدن کنند.آنان این کار را انجام دادند اما این ربات هیچ گزارشی ارسال نکرد. و صرفا با اسامی که واقعی نیستند و نبودند مردم را فریب می دهند.
شما فریب نخورید. این ربات وجود ندارد😏

print
The comment feature is locked by administrator.
Sort by: